Życzymy miłego dnia

VIII RYPIŃSKI KONKURS ETIUD FORTEPIANOWYCH

?VIII Rypiński Konkurs Etiud Fortepianowych?
➡️Dzisiaj w Rypińskim Domu Kultury odbył się VIII Rypiński Konkurs Etiud Fortepianowych zorganizowany przez Szkołę Muzyczną I Stopnia w Zespole Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Rypinie.
ℹ️Wydarzenie otworzył dyrektor ZS nr 5 Jarosław Tomkowski. Jury tegorocznego konkursu w osobach dr Michał Mossakowski – przewodniczący jury, Maria Kotewicz i Agnieszka Zdziarska oceniało występy 19 uczniów z Rypina, Brodnicy, Sierpca i Iławy.
?Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności gry na fortepianie i grą na tym instrumencie zachwycili wszystkich zgromadzonych na widowi.
?Po części konkursowej gość specjalny wydarzenia dr Michał Mossakowski wystąpił z recitalem fortepianowym.
??W ceremonii wręczenia nagród uczestniczył starosta rypiński Jarosław Sochacki, który pogratulował uczniom biorącym udział w konkursie i podziękował za organizację konkursu.
??Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

Data dodania: 2024-06-07 06:13:34
Data edycji: 2024-06-07 06:15:25