Innowacja z języka niemieckiego

Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty w nauce daje systematyczna praca. Dlatego uczniowie Naszej Szkoły w ramach Innowacji Pedagogicznej przyłączyli się do XVIII Edycji Programu InstaLing dla Szkół!

InstaLing to aplikacja do nauki słówek w języku niemieckim. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia.
Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do dziecka.

InstaLing daje możliwość wglądu w raporty o systematyczności pracy i postępach dziecka. Nauczyciel, ale także rodzic może  obserwować efekty nauki i aktywnie włączyć się w motywowanie dziecka do systematycznej pracy.

Data dodania: 2022-03-10 08:24:04
Data edycji: 2022-03-14 11:22:20