II Przegląd Kolęd i Pastorałek

31 stycznia odbył się w naszej szkole II Przegląd Kolęd i Pastorałek. Pomysłodawczynią oraz głównym koordynatorem przedsięwzięcia była pani Joanna Śliwińska.

Spotkanie rozpoczęło się od powiatania gości oraz podziękowania sponsorom.

W klimat przeglądu wprowadziły nas występy  - Pana Mariusza Góreckiego wraz z synem Maciejem, oraz duetu gitarowego -Albert Wesołowski, Artur Kosciołek. Następnie zaprezentowało się 14 grup/solistów . W ptrzewie wystąpili także zaproszeni goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej Nadzieja, Środowiskowego Domu Samopomocy w Rypinie oraz DZiennego Domu Pobytu Senior + w Rypinie.

Całę spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze, artyści dawali z siebie wszystko, a komisja (Paweł Manelski- Dyrektor RDK w Rypinie, Jarosław Tomkowski - Dyrektor naszej szkoły, Iwona Andrzejczuk - Wicedyrekyor oraz Dorota Urbańska), miała bardzo trudne zadanie.

Wszyscy wypadli naprawdę wspaniale - dlatego otrzymali wyróżnienia. Pierwsze miejsce zdobyła klasa SPP C, a nagrodę specjalną solistki - Weronika Piwczyńska oraz Lena Słomińska, które zostaną nagrane w studiu.

Data dodania: 2024-02-01 18:57:38
Data edycji: 2024-02-01 19:10:34