Dzień Rodziny

Dnia 1 czerwca 2022r. w naszej szkole odbyło się wielkie święto - akademia z okazji "Dnia Rodziny". Jest to jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych. Dzień Rodziny obchodzony jest w nasze szkole co roku. Wszyscy uczniowie i goscie: nasi Rodzice przybyli do szkoły na godz. 10:00. Uroczystość rozpoczęliśmy od przedstawienia występu tanecznego w piosence "Twist". Część artystyczną zaprezentowali najmłodsi uczniowie przedszkola. Pod opieką swych nauczycieli dzieci przedstawiły muzyczny program, zyskując gromkie brawa publiczności. Montaż słowny-muzyczny wykonali uczniowie naszej szkoły recytując wiersze, śpiewając piosenki, prezentując zabawy ruchowe do muzyki, a także składając przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia. Tą wspaniałą uroczystość zakończyliśmy wspólnym zaśpiewaniem piosenki pt. "Wszystkie dzieci nasze są..." Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekał słodki poczęstunek przygotowany przez nauczycieli szkoły. Organizatorami uroczystości "Dnia Rodziny" były panie Katarzyna Krusińska, Maja Maszkiewicz i Marta Manelska.
Więcej zdjęc w linkach:

Data dodania: 2022-06-15 11:55:05